Архів новин

Міський голова отримав нового заступника | Газета 7 Днів

Міський голова отримав нового заступника

29.12.2016 11:56
Переглядів:360

Ним став Віталій Герман, який досі очолював ЦНАП.

На початку обговорення кандидатури нового заступника з різкою критикою Віталія Германа виступив депутат Рівнеради Василь Немеш. Однак інші депутати кандидата на заступника підтримали. А міський голова зауважив, що головним критерієм у висуненні Віталія Германа на цю посаду була його робота у ЦНАПі: «Сьогодні наш центр надання адміністративних послуг – кращий в Україні», – заявив мер.

Віталій Герман розповів, що його першочерговими пріоритетами на новій посаді буде формування команди, здатної працювати на результат, побудова сервісного міста, наведення ладу в ситуації з малими архітектурними формами-самобудами та запровадження реєстру територіальної громади в електронному вигляді.

У підсумку, коли дійшло до голосування, кандидата підтримали практично одностайно. Депутати віддали за Віталія Германа 34 голоси. У повному складі висловилась проти фракція Радикальної партії: депутати Анатолій Лащук, Володимир Кудрін, Василь Немеш та Роман Стасюк.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?