Архів новин

У перерві сесії депутати сперечаються про сміття | Газета 7 Днів

У перерві сесії депутати сперечаються про сміття

29.12.2016 10:28
Переглядів:309

Конфлікт у сесійній залі виник через пропозицію Святослава Євтушенка внести до порядку денного питання «Про обмеження експлуатації Рівненського полігону твердих побутових відходів».

Проектом рішення із цього питання передбачається «заборонити проведення будь-яких операцій із відходами, що утворилися за межами Рівного та Рівненського району, на території Рівненського полігону твердих побутових відходів».

Оскільки щодо внесення цього питання до прядку денного виникла суперечка, оголосили перерву для узгоджень. Міський голова Володимир Хомко зауважив, що справа не варта виїденого яйця, адже за ввезенням на сміттєвий полігон у Бармаках сміття встановлено цілодобовий контроль.

Комісія, що вирішувала питання про внесення до порядку денного цього проекту рішення, до згоди зрештою не прийшла. І після перерви її голова Ігор Ковалець заявив, що питання віддано на розгляд сесії.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?