Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Січень 2017
 

Безробітними стали одразу понад півсотні службовців | Газета 7 Днів

Безробітними стали одразу понад півсотні службовців

19.01.2017 09:25
Переглядів:694

А все тому, що управління пенітенціарної служби України у Рівному розформували.

Нині з 57 працівників колишнього управління пенітенціарної служби, що знаходилось на Словацького, 7, залишилося п’ять, які увійшли до складу ліквідаційної комісії. Очолив її колишній начальник управління пенітенціарної служби України в Рівненській області Олександр АДАМЕЦЬ.

– У приміщенні на Словацького працює наша ліквідаційна комісія в складі п’яти працівників. Всі інші скорочені чи звільнені. Дехто перейшов в інші установи, але більшість скорочено. У зв’язку з реформою в системі виконання покарань створено шість міжрегіональних управлінь. Рівне відноситься до Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, що знаходиться у Львові. Я – голова ліквідаційної комісії. Коли закриємо всі баланси, також буду скорочений. Управління має бути повністю ліквідованим до 1 липня 2017 року, – повідомив Олександр Адамець.

Зараз до приміщення колишньої пенітенціарної служби переїхала служба пробації, яка виконує покарання без позбавлення волі. Її було реформовано зі служби кримінальної інспекції, що раніше знаходилась на вулиці Дубенській, 71. Також на вулиці Словацького, 7 розмісилася новоутворена структура – сектор ювенальної юстиції і пробації міністерства юстиції, яка займається неповнолітніми порушниками.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?