Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Січень 2017
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

У Рівному ще 25 тисяч квартир не мають лічильників газу | Газета 7 Днів

У Рівному ще 25 тисяч квартир не мають лічильників газу

24.01.2017 10:42
Переглядів:780

Про це повідомив на сесії Рівнеради комерційний директор ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький. Він також процитував закон України, який зобов’язує газовиків відключити від газу тих споживачів, які не встановлять прилади обліку газу до 1 січня 2019 року.

Оскільки індивідуальні лічильники – це задоволення дороге і коштує 2800 гривень, то поставники газу забезпечити всіх встановленням державним коштом не можуть. А тому НКРЕ зобов’язала поставників обладнати будинки загальними лічильниками газу, які обліковують постачання голубого палива для всього будинку, а не окремих квартир. З цього приводу в деяких багатоповерхівках міста виникли конфлікти між мешканцями і спеціалістами «Рівнегазу», які встановлюють лічильники. Щоб уникнути побідних конфліктних ситуацій і роз’яснити мешканцям Рівного – споживачам газу законність таких дій, на сесію й запросили представника ПАТ «Рівнегаз».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Споживач

Чому видаляєте коментарі? То приберіть "Додати новий коментар". Якщо у коментарі йдеться про те, що пан Осницький маніпулює нормами Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу " і завідомо вводить в оману як депутатів, так і мешканців Рівного то це не означає, що коментаря не може бути. Тож, панове депутати, шановні журналісти, прочитайте в Законі те, що нібито цитує Осницький . А цитувати він мав би ст. 6 згадуваного Закону, де йдеться про "Обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території: 1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, ( аж ніяк не споживачі) зобов'язані:1) забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується, у т.ч. тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року. У разі невстановлення населенню у строки, зазначені у цьому підпункті, лічильників газу з вини суб'єктів господарювання,що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, (і це, звісно, не споживачі) ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ТАКИМ СПОЖИВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ, а його облік до моменту встановлення лічильників газу здійснюється за нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів України». А далі ще цікавіша «цитата» із Закону "п.2. 2. Національна комісія регулювання електроенергетики України застосовує до суб'єктів господарювання, (а не до споживачів) що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, такі санкції: у разі невстановлення вузлів обліку природного газу та/або неприпинення розподілу природного газу споживачам, які використовують природний газ без його комерційного обліку, - застереження; у разі невжиття суб'єктом господарювання, до якого застосовано застереження, (ну ніяким боком не до споживачів) відповідних заходів - штраф у розмірі до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян". То де тут йдеться, як це начебто цитує Віктор Осницький, про "відключити від газу тих споживачів, які не встановлять прилади обліку газу до 1 січня 2019 року." До чого тут споживачі, як і те, до чого тут загальнобудинкові лічильники на газ для приготування їжі? Це не що інще, як перекручування і трактування на власний розсуд вимог Закону України.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?