Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Січень 2017
 

Чий дім, того й сніг | Газета 7 Днів

Чий дім, того й сніг

26.01.2017 09:13
Переглядів:364

Вчора на зустріч з міською владою прийшли голови ОСББ міста. Від року до року ці зустрічі стають все більш багатолюдними, бо об’єднань стає все більше. Цього разу в сесійній залі для багатьох не вистачило місць, люди стояли.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зробив висновок, що надалі зустрічі треба переносити в більшу залу і почав розмову з активом житлово-комунальної сфери з маленького уроку. Виявляється, в пору інтенсивних снігопадів, коли оперативна служба Рівненського міськвиконкому 1553 стала обдзвонювати ОСББ, що запізнилися із прибиранням снігу, в окремих об’єднаннях голови відповіли, що сніг – то не їхня турбота. «Невже хтось і справді думає, що не повинен очищати від снігу двір біля свого дому? – запитав Володимир Хомко. – Насправді власність дає мешканцям не тільки права і привілеї, а й обов’язки». Отож мер пообіцяв, що кожен голова ОСББ отримає детальну інструкцію, в якій буде чітко розписано, що має робити ОСББ, який за діючим законодавством є таким же балансоутримувачем будинку, яким досі були жеки.

На зустрічі також ішла мова про цьогорічні параметри Муніципальної програми сталого розвитку. Претендентів отримати фінансування капремонтів у своїх будинків вже є 230, повідомив заступник міського голови Сергій Васильчук. – Щоб задовольнити усі заяви, потрібно понад 100 мільйонів гривень, а в бюджеті міста на цей рік депутати передбачили на МПСР лише 40 мільйонів. Отже, виграють оперативніші і відповідальніші конкурсанти.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?