Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Лютий 2017
 

У Рівному податки, спрямовані до місцевого бюджету, на 59% перевищили минулорічні | Газета 7 Днів

У Рівному податки, спрямовані до місцевого бюджету, на 59% перевищили минулорічні

08.02.2017 10:34
Переглядів:497

У Рівному за січень поточного року майже 88 млн. грн податків та зборів поповнили місцевий бюджет. Приріст надходжень до січня минулого року склав 59%, що в сумарному вигляді становить 32,7 млн. гривень.

Традиційно значна питома вага надходжень місцевого бюджету припадає на податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено майже 54,6 млн. гривень. У порівнянні з минулим роком ця сума зросла на 21,5 млн. гривень.

Позитивною є також динаміка надходжень і з інших податків до місцевого бюджетуТак, у першому місці поточного року сплачено 12,7 млн. грн.єдиного податку (+ 5,8 млн. грн.), 6,1 млн. грн плати за землю (+ 1,7 млн. грн), 11,6 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (+ 2,9 млн. грн).

Така динаміка у сплаті податків у місцеву казну є  дуже важливою, адже достатнє наповнення бюджету значно збільшує можливості для вирішення соціально-економічних проблем місцевої громади.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?