Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Лютий 2017
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Бездоганне обслуговування покупців в магазинах можливе лише за умови професійного навчання майбутніх продавців | Газета 7 Днів

Бездоганне обслуговування покупців в магазинах можливе лише за умови професійного навчання майбутніх продавців

18.02.2017 14:07
Переглядів:530

Безробітні Сарненського та Дубровицького районів стали кваліфікованими продавцями. Майже 4 місяці вони навчалися за направленнями районних центрів зайнятості у Сарненському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ за професією  «Продавець продовольчих товарів».

За цей період слухачі навчилися не лише правильно приймати та готувати товар до продажу, розпаковувати та оцінювати зовнішній вигляд виробів, комплектувати та перевіряти їх експлуатаційні властивості. Головне, майбутні продавці навчилися грамотно і на високому рівні обслуговувати покупців, а саме -  демонструвати їм товари, консультувати щодо тих чи інших їх особливостей, вказувати на призначення, перевіряти якість, інформувати про правила догляду за ними та про ціну тощо.

Окрім професійного спілкування з покупцями, слухачі також опанували правила зважування продуктів, підрахунку вартості покупки, навчилися зчитувати сканером штрих-кодові позначки товару, вносити вартість покупки через електронний контрольно-касовий апарат (ЕККА), отримувати і видавати залишок коштів, і видавати власне покупку.

Звичний щоденний процес обслуговування в магазинах лише на перший погляд видається простим. Аби продавець поводився грамотно, обслуговував  жваво, розмовляв з усмішкою і доброзичливо, потрібно пройти чималу науку. Тому слухачі закріпляли отриманні знання і підтверджували практичні навики на виробничій практиці в магазинах та торговельних закладах Дубровицького та Сарненського районів.

На державній кваліфікаційній атестації (ДКА) найкращі результати показали слухачі Ірина Кравченко, Оксана Никончук, Надія Лопанчук. Знання майбутніх продавців оцінювали викладачі Валентина Зубік,Тамара Якубович та Оксана Мосійчук, завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк, спеціаліст Сарненського РЦЗ Людмила Супрунець.

«Активні, відповідальні, енергійні, старанні та наполегливі – випускники обов’язково продемонструють роботодавцям свої професійні якості та здобуватимуть позитивний імідж для своїх торговельних закладів», - впевнена викладач Валентина Зубік.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?