Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Лютий 2017
 

Рівнерада розгляне питання про відшкодування перевізникам перевезення пільговиків у міських маршрутках | Газета 7 Днів

Рівнерада розгляне питання про відшкодування перевізникам перевезення пільговиків у міських маршрутках

23.02.2017 12:07
Переглядів:275

Сьогодні на сесію прийшли зі скаргою мешканці Басового Кута та Золотієва. Вони скаржилися депутатам на свої злощасні маршрутки 43 і 44.

   Люди стверджували, що на них працюють максимум 4-5 пасажирських мікроавтобусів, попри те, що декларують 10. Через те інтервали руху дуже великі. Людям доводиться чекати на маршрутку навіть до години.

   Начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк повідомив, що з 1 березня через Басів Кут поїде 38-й маршрут, і це дозволить зняти проблему.

   Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що на сьогодні перевізницький бізнес є збитковим, тому залучити до справи міських перевезень нових підприємців дуже проблематично. Аби зняти проблему, місто вперше надасть відшкодування перевезення пільговиків не тільки міському електротранспорту, а й маршрутчикам.

    Від цього сектору перевезень отримано заявку на відшкодування 4 мільйонів гривень на перевезення пільговиків, Питання про відшкодування цієї суми перевізникам буде розглянуто на сесії 9 березня, повідомив мер.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 4 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?