Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Лютий 2017
 

На Рівненщині військові провели для школярів майстер-клас з тактичної медицини та дій в екстремальних умовах | Газета 7 Днів

На Рівненщині військові провели для школярів майстер-клас з тактичної медицини та дій в екстремальних умовах

27.02.2017 16:27
Переглядів:484

В одній із шкіл найвіддаленішого району Рівненщини за участю групи бійців військової частини місцевого гарнізону проведено ряд занять з тактичної медицини, поведінки осіб в екстремальних умовах, захисту від зброї масового ураження, мінно-вибухової безпеки.

Зважаючи на необхідність покращення навчально-матеріальної бази та  зацікавленості школярів до предмету захист Вітчизнина допомогу вчителям прийшли діючі військові.

Як зазначив старший групи майор Денис Журбенко, вони намагались показати дітям, що в бойових умовах чи на мирних територіях, завжди є місце небезпеці, і найголовніше це психологічна готовність кожного з присутніх до виникаючих загроз.

В руках підготовленого бійця палиця стає шиною, а резинка з волосся – джгутом для зупинки крові під час поранення, наголосив офіцер.

Неабияку зацікавленість проявили присутні більше сотні школярів до хімічних захисник комплектів та протигазів, які принесли бійці Збройних Сил України.

Наступна подібна зустріч відбудеться вже наприкінці квітня під час польових зборів шкіл Березнівського району. Тут, крім практичних занять, в умовах близьких до бойових, планується польова кухня та решта військового колориту, який повинен обєднати молодь навколо патріотизму, готовності захисту Вітчизни та внеску кожного заради миру в Україні.

Офіцер прес-служби Міністерства оброни України

 в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?