Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Весняний раут рівненських митців | Газета 7 Днів

Весняний раут рівненських митців

01.03.2017 12:13
Переглядів:246

До болю хочеться тепла! – це відчуття в останні дні зими, здається, переповнило повітря й простір. І та жага пробудження життя, що виливається з душі в мистецтво, вже вдруге об’єднала рівненських митців у натхненному арт-проекті Галини Швидків «За мить до весни».

У затишному антикафе «Гламур» співали вишукана винуватиця події й потужний та палкий Микола Швидків. Андрій Ляшук заграв на старосвітській лірі давню псалму, а скрипка Любомира Пастушенка аж переповнила через край камерну залу нестримними весняними акордами карпатського потоку. Розповідали про свої досягнення і творчі надбання директорка музею Уласа Самчука Інна Нагорна, історик Андрій Жив’юк, письменниця Ірина Одерако, фотохудожниця Валентина Захарова, фольклористка Раїса Цапун, кінематографіст Віктор Булига, актриса Галина Цьомик, композитор Андрій Пастушенко, художниця Тетяна Лукашевич, свої поезії читали Ксенія Медвідь і Неоніла Дибяк.

– За мить до весни я та ми всі пережили апогей добрих, світлих почуттів, – поділилася враженнями, що викликав у неї арт-проект, Неоніла Дибяк. – Він особливо цінний тим, що збирає і консолідує людей талановитих, цікавих, активних. Ділилися враженнями, здобутками, ідеями. Радували серце музикою, піснями, віршами, книгами, художньою фотографією. Подумалося: як багато в Рівному творчих людей, які роблять його містом високої культури, наснажують його ауру позитивною енергією. Ми дружно проголосили прихід весни, сонячної, теплої, квітучої, і, хочеться сподіватися, успішної та мирної. Нехай гряде!

Весняний раут рівненських митців підтримала Аграрна партія. Краса врятує світ, це неодмінно станеться. От тільки треба допомогти їй розквітнути.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 12 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?