Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Триває конкурс «Краща книга Рівненщини» 2017 року | Газета 7 Днів

Триває конкурс «Краща книга Рівненщини» 2017 року

03.03.2017 10:06
Переглядів:520

На Рівненщині визначають кращу книгу вже восьмий рік поспіль.

Цього року опитано близько 20 тисяч осіб, серед яких – бібліотечні фахівці, вчителі навчальних закладів, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних (міських), сільських бібліотек (дорослі, молодь, діти), які назвали 696 книг. Паралельно тривало онлайн-опитування на сторінках обласних бібліотек в соціальних мережах. Повідомляє прес-служба обласної ради.

За результатами анкетування визначені книги-лідери в більшості номінацій. Із їх списком можна ознайомитися на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Крім того, за рішенням оргкомітету, номінації «Краще історико-краєзнавче видання», «Літературний дебют», «Краще поліграфічне видання» та «Краще оформлення книги» залишаються на розгляд журі конкурсу.

В обласній бібліотеці розповідають, що майже у всіх номінаціях, великою кількістю голосів респонденти відзначають книги-переможці попередніх років, а це свідчить про зростання престижу конкурсу на теренах Рівненщини.

 Результати конкурсу «Краща книга Рівненщини» цьогоріч оголосять під час нагородження переможців 20 квітня. Традиційно цю подію приурочено до Всесвітнього дня книги і авторського права, який відзначають 23 квітня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?