Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Допомогти Шевченкові донести правду… | Газета 7 Днів

Допомогти Шевченкові донести правду…

09.03.2017 15:06
Переглядів:292

Про те, що це і нині актуально, сьогодні на шевченківських урочистостях у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі згадувало чимало доповідачів і рівненських митців.

Урочисту академію відкрив митрополит Рівненський і острозький Іларіон. Він із болем наголосив, що в Україні й двісті років тому, і зараз ллється кров, тому до слова поета-пророка потрібно дослухатись, як ніколи. Ірина Баковецька, голова обласної організації національної письменницької спілки гостро підмітила: «Ми постійно кудись ідемо, кудись вступаємо, бо забуваємо прості і геніальні слова поета: «В Україну ідіть, діти». «Я закликаю вас читати Шевченка: за кожної нагоди й без нагоди», – звернувся до аудиторії секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

А далі, за традицією, був концерт. Він розпочався із пісень на вірші Кобзаря. А далі були твори різних жанрів, стилів, зовсім не Шевченка. Та це мистецтво наше, атуальне, українське.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?