Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Березень 2017
 

Сьогодні в Рівному - важливий день для ОСББ | Газета 7 Днів

Сьогодні в Рівному - важливий день для ОСББ

31.03.2017 15:08
Переглядів:783

Громади об’єднань співвласників багатоквартирних будинків захищали свої проектні заявки з капремонтів будинків за умови співфінансування з міським бюджетом у співвідношенні 30 на 70. Тобто 30 відсотків вартості проекту оплачує громада, а 70% – місто за умовами Муніципальної програми сталого розвитку.

«Ще шість-сім років тому ми вмовляли громади брати участь у цій програмі, а тепер кількість заявок перевищила передбачені програмою кошти у півтора разу», – сказав з цього приводу на засіданні дорадчого комітету програми міський голова Рівного Володимир Хомко.

До 6 березня – числа, до якого потрібно було здати заявки, керівники обєднань принесли в управління економіки міста проекти загальною вартістю 87 мільйонів гривень. Понад сто громад виграли конкурс. У проектних заявках – різні теми: капремонти інженерних мереж, покрівель, ліфтів, встановлення лічильників. А ось більшість робіт з термомодернізації перенесли для розгляду в іншій програмі. Цього року нарешті  передбачила кошти на такі роботи держава. У співфінансуванні з міським бюджетом і громадою будинку на термомодернізацію можна закумулювати до 2,5 мільйона гривень. А це означає, що середній будинок можна утеплити практично за один рік, а не в декілька етапів за декілька років, як було досі в рамках МПСР – програми, яка передбачала максимальне фінансування одного проекту до 800 тисяч гривень. Розгляд заявок громад. які підпадають аід умови цієї нової програми, відклали до квітня.

 Також дорадчий комітет відмовив громадам, які просили гроші на речі другорядного значення, наприклад, такі «витребеньки», як відеоспостереження чи водні фільтри. Їх заявки не те щоби відхилили, але перенесли їхній розгляд. Можливо, колись ще буде більше грошей і настане час і для них.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?