Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

У невисокосний рік рівняни одружуються частіше | Газета 7 Днів

У невисокосний рік рівняни одружуються частіше

20.04.2017 11:15
Переглядів:632

Перш ніж визначити дату одруження, рівняни заглядають у календар. Мало хто наважується брати шлюб у піст, і значно спадає шлюбна активність у високосні роки.

Європейська тенденція спочатку зробити кар’єру, а потім будувати сім’ю у нас ще не прижилася, переконана начальник Рівненського міського відділу державної реєстрації цивільного стану Головного управління юстиції у Рівненській області Галина Давидюк.

– Рівняни одружуються, не зважаючи на вік, тим самим доводять, що для кохання немає вікових перешкод, – каже Галина Василівна. – Спостерігаю таку тенденцію, що у нас молодята все-таки трішки забобонні. Адже торік, у високосний рік, шлюбів було менше. За перші три місяці цього року маємо вже 370 шлюбів (минулого року було 290). А ось щодо розлучень, то у нас розпадається кожна третя пара.

Розповіла Галина Давидюк і про географію міжнаціональних шлюбів. Якщо рівнянки переважно привозять наречених із далекого зарубіжжя – Канади, Туреччини, Італії, Німеччини, то чоловіки частіше обирають собі у дружини росіянок і білорусок.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?