Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

В родинне коло одиноких запросив терцентр | Газета 7 Днів

В родинне коло одиноких запросив терцентр

28.04.2017 15:49
Переглядів:497

Розрадою, теплим родинним колом для понад тисячі стареньких одиноких рівнян та інвалідів, у яких нікого не лишилось із близьких, став територіальний центр соцобслуговування, а соцробітники – найближчими помічниками і порадниками в житті.

У четвер (де вже і той Великдень!) у світлиці центру за по-святковому накритими столами, із пасочками, печивом, цукерками і чаєм бабусь і дідусів зібрали на вечірку «В родинному колі». Старенькі слухали пасхальні піснеспіви, співали разом із ансамблем «Надвечір’я», і спілкувались одне з одним про найважливіші в світі речі: про успіхи дітей-онуків-правнуків, про пенсії і ціни, про здоров’я.

Солодкий стіл накрили за рахунок спонсорів. Допомогли директори Рівненської кондитерської фабрики  Валентина Петрук, «Рум'янцю» Микола Загривий, приватний підприємець Степанкевич та депутат міськради Юрій Мітін. З бюджету – жодної копійки. Спасибі меценатам! Ця інформація і для професійних скептиків, що завжди мріють зіпсувати будь-яку хорошу справу хоч однією ложкою свого улюбленого дьогтю.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?