Хореографи гуманітарного університету дали звітний концерт до 30-річчя кафедри | Газета 7 Днів

Хореографи гуманітарного університету дали звітний концерт до 30-річчя кафедри

02.05.2017 07:43
Переглядів:365

– Скажу скромно і коротко: наша кафедра – найкраща!

Завідувач кафедрою хореографії Рівненського гуманітарного університету Володимир Годовський упевнений у тому, що сказав зі сцени облмуздрамтеатру, бо тридцять років творчої, навчальної і наукової роботи – епоха, що беззаперечно сформувала хореографічне обличчя нашого міста.

Концерт, на номери якого з року в рік обізнані в мистецтві танцю шанувальники звіряються, наче оркестр на диригентський камертон, на цей раз майже повністю зібрали з найпомітніших робіт студентів і викладачів, що були створені на кафедрі у попередні роки. Найбільше номерів взяли в програму із репертуару ансамблю бального танцю «Флеш». Із найпомітніших – фрагмент із танцювальної вистави «Танго-бар», якій не раз аплодували в Рівному та ще в кількох містах країни. Ансамбль сучасної хореографії «Неоданс» подивував гарячим темпераментним і дуже колоритним «Афроміксом». «Іспанський танець» із балету «Лебедине озеро», класичний номер, що тримається в репертуарі кафедри понад десятиліття, показував ансамбль «Хореографічні мініатюри. А із беззаперечних відкриттів цього сезону – цікавий і яскраво виконаний дует студентів-третьокурсників Розалії та Анатолія Шпаків «Втрачена довіра». Ансамбль «Візерунки», в якому відточують свою виконавську майстерність студенти відділення народного танцю, поставив традиційну крапку звітного концерту: задав такого «Гопака», що оплески у ритм мелодії лунали ще й тоді, коли усі учасники виходили на сцену вклонитись глядачам.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?