На Рівненщині учасники АТО після професійного навчання працюватимуть мулярами | Газета 7 Днів

На Рівненщині учасники АТО після професійного навчання працюватимуть мулярами

02.05.2017 08:26
Переглядів:392

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості надає чудові можливості усім бажаючим, хто прагне опанувати нову робітничу професію.

У навчальному закладі створено необхідні умови для навчання слухачів, які проживають у різних місцях: нині, окрім обласного центру, функціонує п’ять районних навчальних відділень – в Сарнах, Костополі, Гощі, Млинові та селі Олександрія Рівненського району. Так, безробітні, на базі Сарненського навчального відділення РЦПТО ДСЗ, нещодавно закінчили навчання за професією «Муляр». За 5 місяців навчання вони стали  кваліфікованими робітниками, а серед майбутніх мулярів – троє демобілізованих учасників АТО.

За словами завідувача відділенням Івана Гаврилюка, усі слухачі засвоїли навчальну програму, що було підтверджено на державній кваліфікаційній атестації добрими і відмінними показниками, а це свідчить про відповідальне ставлення сарненчан до навчання та готовність працювати за професією.

З початку 2017 року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшли навчання понад 70 демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО із різних регіонів України.

Під час виробничого навчання та проходження виробничої практики слухачі навчилися самостійно виконувати кладку стін з цегли та дрібних блоків, в тому числі – під штукатурку або розшивку швів одночасно з кладкою. Тепер вони вміють вправно заповнювати каркаси стін, робити фундаменти з бутового каменю та цегляної щебінки під заливку, виконувати цементну стяжку горизонтальної гідроізоляції фундаментів рулонними матеріалами, закладати цеглою та бетоном борозни, гнізда й отвори, пробивати прорізи у цегляних та бутових стінах за допомогою механізованого інструменту, розбирати кладку мостових опор за допомогою механізованого інструменту, здійснювати монтаж залізобетонних перемичок над віконними та дверними прорізами й нішами у кам’яних будинках та багато іншого

Важливо, що і демобілізованим військовослужбовцям, котрі здобували професійну освіту в Сарненському навчальному відділенні, поступили пропозиції від роботодавців. Валерій Власюк, Олександр Климець та Павло Кривко з початком будівельних робіт працюватимуть мулярами, і їхнє вміння чітко, оперативно і якісно виконувати поставлені задачі стануть запорукою успішної командної роботи.

Присутня на ДКА заступник директора РЦПТО ДСЗ Людмила Абрамова наголосила, що РЦПТО ДСЗ всебічно сприяє адаптації військовослужбовців у мирному житті, допомагає  віднайти свій професійний шлях, опанувавши нову професію або ж підвищивши професійну кваліфікацію. В стінах навчального закладу безробітні, в т.ч. й учасники АТО, вчаться по-новому будувати своє життя, здобувають необхідні знання. До їхніх послуг - відмінна навчальна і матеріально-технічна база, сучасне обладнання і техніка, досвідчені викладачі. У РЦПТО ДСЗ вже впродовж 25 років готують висококваліфікованих робітників для різноманітних галузей. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?