Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

На Рівненщині побільшало кваліфікованих продавців | Газета 7 Днів

На Рівненщині побільшало кваліфікованих продавців

03.05.2017 12:56
Переглядів:374

Мистецтву кваліфікованого обслуговування покупців навчають у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Усі бажаючі опанувати професію продавця мають чудову нагоду перейняти знання та вміння у кращих викладачів та майстрів виробничого навчання у цій галузі. 

Сучасна навчальна та матеріально-технічна база навчального закладу дозволяють готувати майбутніх представників сфери обслуговування на високому професійному рівні. Продавець (з лотка на ринку), продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу – ось ті професії, за якими проходить навчання в РЦПТО ДСЗ.

У навчальному закладі слухачі за професіями сфери торгівлі навчаються на спеціально обладнаній навчальній базі (м. Рівне, вул. Остафова 27), де до їхніх послуг – навчальний міні-маркет, навчальний магазин-майстерня непродовольчих товарів, кабінети спецтехнологій – «Організація та технологія торговельних процесів» і «Техніка та механізація торговельних розрахунків». Майбутні касири вчаться працювати на касових апаратах та фіскальних принтерахUNS-SM12.03 GSM, оснащених модемом. Усі прилади відповідають вимогам законодавства стосовно передачі звітної інформації в податкову службу. У навчальному процесі використовується Pos-термінал з програмним комплексом «ULTRA Магазин», який призначений для автоматизації всіх бізнес-процесів на різних підприємствах торгівлі, а облікова частина ПЗ (Back Offise) дозволяє вести облік руху товарів та грошових коштів, проводити аналіз господарської діяльності навіть на територіально віддалених робочих місцях.

 Навчання слухачів за професіями торговельної галузі в РЦПТО ДСЗ триває від 2,6 до 4 місяців. Це насичений період теоретичної та практичної підготовки робітників. Важливо, що для зручності слухачів, що проживають у віддалених районах, навчання відбувається також на базах Гощанського, Костопільського та Сарненського навчальних відділень РЦПТО ДСЗ. Усі випускники РЦПТО ДСЗ по закінченні навчання отримують документи про освіту.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?