У парку стало більше білок, бо менше котів | Газета 7 Днів

У парку стало більше білок, бо менше котів

11.05.2017 09:15
Переглядів:389

Весну в парку Шевченка не лякає і холод. З кожним днем він гарнішає та стає центром дозвілля рівнян. Весна нині мало радує нас теплими сонячними днями, та попри це все більше мешканців міста відправляється до парку на прогулянку. Про те, що нового побачать рівняни в парку, журналісти «7днів» запитали у директора міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрія ЧЕРЕПАНОВА. Ось що він повідомив:

– 17 квітня, коли в парку відкрився сезон атракціонів, найменших гостей чекав сюрприз: новий атракціон – ігрова кімната. Приймати відвідувачів давно готовий і весь парк. Територію прибрали, обрізали старі та аварійні дерева, а ще впорядкували клумби, яких з кожним роком стає все більше. Особлива наша гордість – це відновлення нижньої виставки. Завершуються роботи з її озеленення, там 80 відсотків хвойних порід: кедрова сосна, горизонтальний ялівець, смарагдова туя, кипарисовик Лавсона. З листяних – переважно барбариси, азалії, верби, декоративні сливи. Встановили там лавочки для рівнян. А ще є бесідка. Ми жартуємо, що це місце для поцілунків закоханих.

Нижню виставку після стількох років занепаду відродили, невдовзі візьмемося і за верхню. Наприкінці травня в нашому парку планується провести перший фестиваль «Рівне. Весна. Квіти», на який з’їдуться ландшафтні дизайнери з усієї країни. 

Найближчим часом у парку з’явиться пам’ятний знак дослідникам Антарктиди, аби нащадки знали і пам’ятали про те, що цей материк досліджували і рівняни. Це камінь, на якому буде табличка з іменами дослідників родом з Рівного. Розмістимо його біля партерів, де алея кленів фламінго.

Рівняни, які постійно відпочивають у парку, помічають, що крім збільшення кількості різноманітних дерев і рослин, цієї весни тут розвелось багато білок. Збільшення популяції цих тваринок зумовило зменшення в парку котів, які жили там на території колишнього закинутого кафе. Чотирилапі хижаки полювали на білочок, тому адміністрація парку частину котів прилаштувала у добрі руки рівнян.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?