Рівненські рятувальники взяли участь у міжнародних змаганнях | Газета 7 Днів

Рівненські рятувальники взяли участь у міжнародних змаганнях

22.05.2017 14:40
Переглядів:463

21 травня в місті Паб'яніце Лодзького воєводства Республіки Польща пройшли ІІІ міжнародні змагання вогнеборців у форматі «Firefighter Combat Challenge». Серед 19 команд-учасниць нашу країну на запрошення польських колег вже вдруге поспіль представляла збірна рятувальників Головного управління ДСНС у Рівненській області у такому складі: Ігор Головко, Олександр Дмітрієв, Юрій Гайструк, Віктор Бондарчук, Василь Капітанюк, Андрій Семенович, Вадим Петрук та Дмитро Полуйко.

Учасникам змагань необхідно було піднятися сходами із пожежним рукавом вагою 19 кг на 4-й поверх, рятувальною мотузкою витягнути на верх ще один рукав вагою 19 кг, після цього спуститися сходами донизу та за допомогою молота пересунути вантаж вагою 75 кг, пробігти дистанцію 25 м із пожежним рукавом під тиском та ліквідувати умовну пожежу, і на завершення евакуювати (перенести) постраждалого вагою 80 кг на дистанцію 30 м.

Програма змагань складалася із трьох видів: особистого забігу, командної естафети та забігу в тандемі. Усі вправи виконувалися в бойовому одязі пожежного та в апаратах захисту органів дихання.

Українські рятувальники продемонстрували доволі високу фізичну підготовку та майстерність і за результатами змагань вибороли 5 загальнокомандне місце. А представник збірної Рівненщини Юрій Гайструк в особистому заліку показав 11 результат серед 109 спортсменів-вогнеборців.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?