Рівненський боксер завоював "срібло" Чемпіонату України серед юнаків | Газета 7 Днів

Рівненський боксер завоював "срібло" Чемпіонату України серед юнаків

22.05.2017 13:37
Переглядів:265

Майже тиждень у Рівному змагалися боксери зі всіх областей нашої країни. На чемпіонат України серед юнаків з’їхалося 163 спортсмени 1999-2000 років народження.

Турнір проходив у два етапи. До фіналу, який відбувся вчора, пробилося20 кращих боксерів. Саме вони і визначали між собою хто кращий у 10 вагових категоріях.

Рівненщина була представлена на чемпіонаті одинадцятьма учасниками. Але до фіналу пробився лише один. Срібним призером змагань став Андрій Огородник у вазі 52 кг. Ще один представник Рівненщини Павло Зосімов із Вараша здобув бронзову медаль і тій же ваговій категорії.

А надалі Андрія Огородника чекатиме підготовка, у складі збірної України, до Чемпіонату Європи.