Безробітні Рівненщини і Волині навчилися створювати сайти | Газета 7 Днів

Безробітні Рівненщини і Волині навчилися створювати сайти

23.05.2017 08:25
Переглядів:489

На запитання: «що сподобалося найбільше?» усі слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб – вузла» в один голос відповіли: методика викладання. 

Викладач Ігор Яроцький з гордістюділиться: «Уся група показала високі результати навчання. Дизайнери проявили старанність та відповідальність під час занять та ініціативність і креатив при підготовці підсумкових робіт. Особливо вдалими стали проекти Романа Зінчука із Костопільщини, Анни Полюхович та Івана Ніколаєва із Рівного».

Слухачі працювали над реальними розробками за отриманими від роботодавця замовленнями або ж для власних потреб. Так, Світлана Євтух із Рівного виконала реальне замовлення «AgrovestUkraine (Запасні частини до с/г техніки: сервіс та обслуговування)», а рівнянка Лілія Турбал взяла участь у конкурсі на створення сайту для компанії, що займається сонячними батареями.

Художник за професією Тарас Більчук презентував сайт – портфоліо, на якому планує виставляти власні роботи. Слухач ділиться, що до навчання в РЦПТО ДСЗ не займався подібною роботою, але тепер це стало зрозуміло і доступно, з’явилися нові обрії у його професійній діяльності.

Роботи слухачів малирізну тематику. Зокрема, на підсумковому занятті були представлені сайти «Театр-студія «Кажан», «Ветеринарна клініка «Айболить», сайт для вибору відпочинку у санаторно-курортній зоні, сайти «Ремонт побутової техніки та діагностика комп’ютерів», «СТО АвтоМото», «Благовіщинський районний історичний музей», «Інтернет-магазин для представників ресторанного бізнесу» та новинний сайт. Презентували також інтернет-портфоліо для власної електронної музики та сайт – фотовиставку.

Група майбутніх веб - дизайнерів навчалася 3 місяці. Серед тем, за якими відбувалося навчання, - «Створення сторінок з використанням технології XHTML+CSS. Редактор web– сторінок AdobeDreamweaver», «Створення динамічних web– сторінок з використанням технології Javascript», «Створення анімаційних компонентів web – сторінок за допомогою технології Adobe Flash», «Основи проектування та просування сайту в мережі Інтернет». Наука слухачам давалася неважко, адже вони - впевнені користувачі ПК.

Цікаво, що попередній досвід роботи у безробітних досить різноманітний: в одній аудиторії зустрілися  інженер, вчитель, бухгалтер, менеджер, економіст, філолог, автомеханік, художник. Кожен мав свій план самореалізації, і досягнув поставленої мети разом із РЦПТО ДСЗ. Слухачі поділилися, що залюбки повчилися ще хоча б місяць, адже це цікаво, доступно і перспективно.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?