Приз чекає переможця | Газета 7 Днів

Приз чекає переможця

24.05.2017 14:01
Переглядів:776

Від січня в нашій газеті тривав конкурс публікацій дітей про свою сім’ю. За цей час ми отримали понад 50 дописів, з яких були схвалені для публікації в газеті 10. На жаль, були дописувачі, які надсилали нам тільки фото, без розповіді про нього, чи навпаки – розповідь без фото. Проте всі, хто виконав умови конкурсу, потрапили на сторінки газети.

Ну а спонсор конкурсу – депутат Рівнеради Тамара Тимощук – вже придбала приз для переможця – оцей суперовий сучасний електрочайник. Кому він дістанеться, вирішить читацьке голосування плюс компетентна думка журі. Володарі другого-третього місць отримають заохочувальні призи від редакції.

Як голосувати? Треба принести чи надіслати до редакції вирізане з газети фото з номером сім'ї-конкурсанта. Плюс можна проголосувати на офіційній сторінці газети «7 днів» у Фейсбук. Для того, щоб віддати свій голос за вподобаного учасника потрібно бути учасником групи «Газета «Сім днів» або стати ним і залишати свої голоси в коментарях під матеріалом – Нас багато: мами, ми і тато– час підбити підсумки.

Голосування триватиме тиждень – до 1 червня включно. Про підсумки ми оголосимо у випуску «7 днів» від 8 червня 2017 року. Щасти!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Руслан

Звичайно ж ми Алексіюки! Номер 3 за списком - але в житті #1

Ткачук Оксана Василівна

√10

7dniv.admin

Голосування триває на нашій сторінці у Фейсбук під цим постом https://www.facebook.com/7dniv.rv/posts/1906415519572677

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?