Що не рік, то активніші діти | Газета 7 Днів

Що не рік, то активніші діти

25.05.2017 10:32
Переглядів:1046

Про підсумки навчального року можна судити по-різному: для когось це статистика успішності, для когось – історія успіху окремого учня, ще для когось – обновки в матеріальній базі школи. Та напевно для всіх – це емоції. Найбільш тривалі спогади ті, що забарвлені почуттями. Що згадуватимуть про 2016-2017 навчальний рік освітяни? Про це ми запитали у них самих.

Зоя Романчук, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 22:

– Як на мене, то найбільше цього року батькам, вчителям, учням школи запам’яталася реалізація шкільного проекту громадської та громадянської ініціативи «Ми можемо більше». Учні різних вікових категорій представляли власні ініціативи: що би вони хотіли бачити нового в нашому закладі, взагалі в освіті України. Діти дуже зацікавилися цим проектом і пропонували різноманітні ініціативи. Наприклад, учні 3-А класу пропонували відкрити в школі басейн, сучасну бібліотеку, інформаційний центр, міні-зоопарк, кімнату відпочинку. Було багато надзвичайно цікавих ініціатив, які ми намагатимемось втілити в життя.

Лариса Шавловська, директор НВК № 16:

– У нашій школі діє програма «Школа щасливої дитини». Провідна ідея цієї програми втілена в нашому девізі: «Пишайся школою, містом, Україною і зроби все, щоб вони пишалися тобою». 

Вісім вчителів школи підвищили свої категорії, два отримали звання вчителя-методиста. Цього року ми були єдиною в місті школою, чий педагог здобув перемогу в обласному етапі «Учитель року» – у номінації «Музичне мистецтво». Нашу школу представляла у конкурсі вчитель Ірина Миколаївна Кісільчук. Вона потім зайняла шосте місце на всеукраїнському етапі конкурсу.

Ми – єдина в місті дев’ятирічна школа. Але у наших учнів  чимало здобутків у цьому навчальному році: перше місце в міському етапі олімпіад із зарубіжної літератури, треті місця з математики та християнської етики, перше місце в конкурсі читців творів Шевченка.

Олена Серветник, директор ЗОШ № 1:

– Рік був насиченим і цікавим. Завжди радію успіхам наших учнів. Десятикласниця Олена Нікітюк перемогла у відбірковому конкурсі програми майбутніх лідерів «FLEX 2017», що фінансується урядом США. Крім того учні школи стали переможцями шостого сезону загальноміського дебатного турніру «Прес». Нещодавно шестеро наших школярів повернулися з Великобританії, з Лондона, де взяли участь у міжнародному культурологічному проекті на запрошення громадської організації «Молодіжні проекти в Норфолку» .

Михайло Бєлік, директор ЗОШ № 13:

– Торік у листопаді ми відсвяткували 45-річчя школи. Цьому передував місяць різноманітних заходів, у яких брали участь учні, їхні батьки, випускники школи. Наприклад, екскурсії в музей історії школи, класні години «Історія 13-ї школи», спортивні змагання з волейболу між випускниками та вчителями, виставка малюнків «Я – частинка 13-ї школи», радіолінійка «А я назву її числом 13», презентація фотоальбому школи. Наші учні ставали лауреатами міських, обласних та всеукраїнських олімпіад. А наша вчителька початкових класів Тетяна Бардаш зайняла перше місце в міському етапі конкурсу «Вчитель року».

Ніна Назарук, директор ЗОШ № 8:

– Наші учні показали гарні навчальні результати. Наприклад, одинадцятикласник Микола Максимов серйозно займається психологією. Вивчаючи цю науку тільки як предмет за одним із варіантів навчальних програм в 11-му класі, він уже другий рік підряд привіз із МАНу диплом переможця з психології. Нещодавно цей учень отримав за свою перемогу подяку міського голови. Напевне, він буде претендентом на отримання президентської стипендії.

У цьому році в нас зріс інтерес до навчально-педагогічного проекту «Росток». При наборі в перші класи найбільше охочих навчатися саме за цією програмою.

Ольга Тимощук, директор ЗОШ № 3:

– Одним із яскравих спогадів цього навчального року для мене є поетичний марафон «Від Тараса Шевченка до Ліни Костенко». Він відбувся в нашій школі у березні. Протягом десяти днів у школі прозвучало близько 500 поезій відомих українських поетів різних часів і епох. 

А ще ми відкрили оновлену після реконструкції спортивну залу нашої школи. 

Вікторія Лагодюк, директор НВК № 12:

– У цьому навчальному році ми маємо абсолютну першість по кількості переможців олімпіад з базових дисциплін на міському етапі. А в обласному етапі здобули 98% перемог. Наша учениця отримала перше місце на всеукраїнській олімпіаді з німецької мови. 

Ми – єдина школа в західному регіоні, що має 17 класів, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Якщо до цього року ми були базовою школою в області за цим проектом, то тепер базові в західному регіоні.

За рік ми реалізували сім різних міжнародного та всеукраїнського рівня проектів: «Демократична школа», «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», «Школа енергії» та інші.

Петро Коваль, директор РЕПЛ:

– У нас весь цей навчальний рік діяв електронний журнал. У ньому батьки можуть зайти на сайт ліцею, маючи пароль доступу, побачити навчальні результати своєї дитини, пропуски, домашні завдання. Такого журналу не має жоден навчальний заклад області. Маємо понад сто призерів різних рівнів олімпіад та МАН, республіканських призерів з філософії та економіки. Наші вихованці привезли призове місце зі всеукраїнського турніру юних правознавців. Також ліцеїсти стали номінантами в десятому всеукраїнському форумі «Формула успіху правової держави очима дітей». Наші вчителі і учні здобули друге місце у фіналі тринадцятого міжнародного конкурсу творчих робіт школярів та вчителів у дослідженні та викладанні історії Другої світової війни і дійшли до фіналу міського дебатного турніру «Прес». 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?