Сто років тому в Рівному забороняли садити дерева на вулиці Шосейній між мостами | Газета 7 Днів

Сто років тому в Рівному забороняли садити дерева на вулиці Шосейній між мостами

25.05.2017 09:43
Переглядів:478

Посадити дерево – не питання,проблеми з ним виникають пізніше

Правила висадки дерев за останні сто років, зі слів начальниці міського тресту зеленого господарства Ірини САВЧУК, фактично не змінилися. 

– За правилами благоустрою, – розповідає Ірина Дмитрівна, – що діють у нашому місті, забороняється самовільно, як це було і колись, висаджувати дерева і кущі. Крім того, не дозволяється без відповідного погодження і дозволу встановлювати будь-які малі архітектурні форми, в тому числі лавочки. Однак, на жаль, ніхто не дотримується затверджених міською владою правил. Навіть у центрі Рівного, на вулиці Соборній, дехто умудряється на власний розсуд висадити саджанці, які не вписуються в жодні нормативи. Буває, натикають у землю 20–30 сантиметрові прутики, та ще й кілочками загородять. 

І спитати нема з кого, бо за порушення правил висадки дерев не передбачений навіть адміністративний штраф.

Подібна ситуація спостерігається у рівненських дворах, де дерева і кущі також мають висаджуватися за встановленими правилами і нормативами (чітко передбачені відстані від будинку, на яких можна висаджувати дерева). Та на це також ніхто не звертає уваги, а потім виникають проблеми. Дерево посадити – не питання. Садять де і що хочуть А потім воно заважає, наприклад, дорожнім знакам чи світлофорам. Часто виникають нарікання мешканців нижніх поверхів, що крони дерев затуляють їм сонце або «залізають» на їхні балкони. Нерідко надходить стільки скарг, що трест зеленого господарства просто не здатний на всі зреагувати. Адже є різні люди: одні хочуть, щоб садили дерева; інші вимагають, щоб їх зрізали. Було навіть таке, що один з мешканців вулиці Олекси Новака (колишня – Приходька) кілька років добивався, аби зрізали всі каштани вздовж дороги, бо вони йому чимось заважали. Скільки людей, стільки й думок. Щоб не було конфліктів і проблем, треба всім дотримуватися визначених правил.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?