Сотня рівненських школярів проходить патріотичний вишкіл під Гурбами | Газета 7 Днів

Сотня рівненських школярів проходить патріотичний вишкіл під Гурбами

07.06.2017 11:52
Переглядів:565

По п’ятеро десятикласників з двадцяти шкіл Рівного знайомляться зі славним минулим Рівненщини «ізсередини». Вони стали учасниками спортивно-патріотичного вишколу-таборування «Рівне – Гурби – Пересопниця».

Таборування відбувається в рамках проекту «СімПод», який реалізуть міські об’єднання товариства «Просвіта», управління культури і туризму та управління освіти у рамках «Рівне – місто унікальних подій». Триватиме протягом трьох днів. Вчора рівненських школярів проводжали на патріотичний вишкіл. За традицією у будь-яку дорогу українці отримували напутнє слово. Його сказав міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Бажаю, щоб той час, який ви проведене в таборі був для вас і корисний і цікавий. Те, що ви від’їжджаєте в таку дощову погоду, то це, напевно, символічно, бо ті люди, які там колись були, жили в різну погоду, і в дощ, і в холод. Це допоможе вам відчути дух повстанського лісу.

 Учасники таборування пройдуть стежками УПА, відпрацюють навички таборування та елементи рукопашного бою, вогневої, прикладної фізичної підготовки, тактичної медицини. Вони змагатимуться зі страйкболу, матимуть гутірки-зустрічі з цікавими людьми, вогнище та патріотичні співанки. А головне, за словами керівника табору, директора НВК «Колегіум» Петра Куделі, побувавши на історичному місці, школярі зможуть сповна відчути і зрозуміти знакові події нашої історії.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?