Зведений бюджет країни отримав від Рівненщини понад 2,3 мільярди гривень податків | Газета 7 Днів

Зведений бюджет країни отримав від Рівненщини понад 2,3 мільярди гривень податків

08.06.2017 17:05
Переглядів:173

З початку року платники податків Рівненщини  перерахували до зведеного бюджету 2  мільярди 334,8 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш як на 658  мільйонів гривень перевищує  минулорічні показники. 

При цьому,  до державної казни  надійшло більше на  348  мільйонів гривень, а  за платежами до місцевих бюджетів перевищення  до минулорічних показників склало  310 мільйонів гривень. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі територіальних  органів ГУ ДФС у області, а також розуміння бізнесом важливості своєчасності сплати всіх належних платежів.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: „Наповнення бюджетів податковими платежами, що перебувають у зоні відповідальності підрозділів ДФС області , здійснюється не за рахунок тиску на бізнес і збільшення податкового навантаження, а завдяки системному підходу до прогнозно-аналітичної роботи, комплексному відпрацюванню податкових ризиків, зусиллям із легалізації „тіньових” зарплат та зайнятості населення, тісній співпраці з представниками бізнесу та органів місцевого самоврядування”. Про це повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?