У «Вулику» щодня – веселий вулик! | Газета 7 Днів

У «Вулику» щодня – веселий вулик!

09.06.2017 19:25
Переглядів:587

У рівненській двадцятій школі для учнів із молодших класів організували «Вулик». І це – не тільки назва пришкільного табору, а й філософія, якою керувалися, влаштовуючи малечі літній відпочинок. Зробили так, щоб кожний день, кожна хвилинка були наповнені цікавими й приємними подіями чи справами. Чому? Бо дітям не подобається нудьгувати й лінуватися.

– Зміна в таборі триває п’ятнадцять днів, і кожен – не такий, як попередні. Всі – тематичні: День сміху, День здоров’я, День бантика, патріотичний день, День творчості, День екології. Сьогодні – День мистецтва, – розповіла заступник директора з виховної роботи Наталія Косарєва. – З ранку діти із загону «Джмелики» роблять листівки-орігамі, «Бджілки» – співають, у мовному – вигадують оригінальні сувеніри-аплікації з природних матеріалів, співають і танцюють, й спілкуються при цьому тільки англійською. А далі – підуть на шкільне подвір’я помалювати на асфальті, порепетирувати і станцювати новий флеш-моб. Щодня у них якісь екскурсії – до парку, до театру, до краєзнавчого музею. Кілька наших дітей із вчителями поїхали на Гурби на патріотичний вишкіл. Малюють, бігають у квестах, співають: справжній вулик!

– У нас розкішна територія навколо школи: справжній парк, півтора гектара зелені і квітів, – пишається директор школи Ніна Сукач. – Тут дітям так подобається, що й не хочуть іти додому. Усі, хто відпочив у пришкільному таборі позаторік, торік, знову на ці два тижні в нас. Чудове харчування: цього року аж на 24 гривні, із фруктами, салатами. Годують смачно: тарілки у дітей після обіду завжди чисті, а хлопці часом ще й добавки просять!

– А хто придумав намалювати різнокольорові «класики» в коридорі на підлозі коло молодших класів, – запитую директорку, яка відома в Рівному як дуже креативний керівник.

– Звичайно, учні! – посміхається директорка. – Якось побачила: діти стрибають, а «класиків» у них нема. Кажу їм: «Намалюйте фарбами, тільки щоб було гарно». Намалювали, всім подобається!

Заходимо до кабінетів, де займаються дівчатка й хлопці.

– Я в таборі вже вдруге, переходжу в третій клас, – каже Арсен. Хлопчина саме вирізав із складеного в трикутничок кольорового паперу квітку. – Тут набагато цікавіше, ніж у дворі. Й у вихідні я не сумую, ходжу на бокс і на кікбоксінг.

– А я – утретє! – каже чотирикласниця Софійка. – Мені у таборі подобаються екскурсії: в театр, до парку, містом, на концерт ансамблю «Полісянка». Сподобався спортивний день у двадцять третій школі: ми там змагалися з усіма школами, але по-дружньому, місця не призначали. В День сміху малювали дружні шаржі, було так весело! От, якби ще для п’ятикласників зробили на наступний рік загін, я б знову записалася до табору. Батьки мене відпустять!

П’ятнадцять днів у пришкільному «Вулику» – чудовий подарунок молодшим учням від рідної школи і від міста. Тут діточкам цікаво, весело, а головне – безпечно. За ними завжди пильно і турботливо наглянуть учителі і вихователі. А літні оздоровчі табори у цьому році не для всіх, бо багатьом батькам путівки для малих не по кишені.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?