Каналізація спасе ґрунтові води, озеро і річку | Газета 7 Днів

Каналізація спасе ґрунтові води, озеро і річку

21.06.2017 17:34
Переглядів:395

Навіщо будувати каналізацію на вулицях, що розташовані в п’яти і більше кілометрах від озера та Усті, коли потрібно передусім вирішувати питання вулиць, які найближчі до водойм?

Про це точилися дискусії, коли депутати розглядали програму розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення.

Найбільше заперечень щодо переліку вулиць, які включили у програму і які мають облаштувати каналізацією на умовах співфінансування з міським бюджетом, висловив Олександр Довжаниця. Він запропонував зачекати, доки рада отримає остаточні пропозиції робочої групи й, спираючись на них, затверджувати програму.

Міський голова Володимир Хомко нагадав, що каналізування проводиться не лише заради озера та Усті. Проблема в іншому – в артезіанських водах:

– Ми забруднили верхній водоносний горизонт. Старі свердловини в районі залізничного переїзду закриті через невідповідність води санітарним нормам. А все життя місто пило з них воду. Вона вже брудна – не підходить.

Як би там не було, програму не підтримали. До її розгляду повернуться на другому пленарному засіданні, призначеному на початок липня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?