Архів новин

Безвідсоткові кредити і зелену вулицю пообіцяли фермерам | Газета 7 Днів

Безвідсоткові кредити і зелену вулицю пообіцяли фермерам

04.07.2017 15:32
Переглядів:364

   Сільський розвиток – це беззаперечний пріоритет і вагома складова аграрної політики, - стверджує заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

   Останнім часом питання життя українських сіл обговорюються особливо часто. Олена Вікторівна пов’язує це з ускладненням ситуації в сільській місцевості, потребою у створенні нових робочих місць, вирішенні інфраструктурних та інших питань. Вона також вважає, що є ще декілька вагомих причин для актуалізації процесу: малий та середній виробник став пріорітетом для державної політики, значно вплинула також децентралізація влади, яка нерозривно пов’язана з піднесенням села.
   Тому робота в рамках реалізації політики сільського розвитку ведеться в різних площинах. Наприклад мінагрополітики розроблена концепція розвитку сільських територій, яка схвалена Урядом. Є план її реалізації. Ведеться активна співпраця з Мінрегіонбудом, місцевими органами влади, проектами міжнародної технічної допомоги, громадськими організаціями.
   Очевидною є важлива роль фермерських господарств та кооперації у сільському розвитку. Минулого року Верховна Рада України проголосувала за законопроект, розроблений за участі Міністерства, яким ввела у правове поле поняття сімейного фермерства. На сьогодні, крім загального доступу до всіх програм підтримки, фермери можуть отримати безвідсоткові кредити в Українському державному фонді підтримки фермерських господарств з пріоритетом на тваринництво, органічне виробництво, садівництво, кооперацію.
   Проте варто пам’ятати, що політика сільського розвитку є комплексним поняттям, і досягнення успіху тут багато в чому залежить від спільних зусиль.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?