Архів новин

Польські делегати в Рівному | Газета 7 Днів

Польські делегати в Рівному

04.07.2017 14:36
Переглядів:350

До Рівного з робочим візитом завітала делегація сеймика Вармінсько-Мазурського воєводства.

Представники Польщі  зустрілися з рівненською владою, а згодом відвідали одне з навчальних відділень Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Оксана Зигалова провела гостям екскурсію навчальним відділенням, що готує фахівців готельно-ресторанного господарства та сфери туристичних послуг. Польським колегам також було запропоновано вишукані гостинці, зроблені руками майбутніх кондитерів.

Головною метою зустрічі був обмін досвідом у питаннях організації навчального процесу та сучасного розвитку агротуристичних послуг на Рівненщині. Голова комісії сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства Збігнєв Пєтшак наголосив, що Україна певним чином повторює шлях Польщі, тому важливо і надалі проводити реформи, а вони в свою чергу гарантують: будемо обмінюватися досвідом у справі навчання за актуальними професіями та допомагати в пошуках партнерів.

Підсумком візиту стала домовленість про обмін фахівцями та проведення майстер-класів для слухачів та викладачів РЦПТО ДСЗ за професіями кухар, покоївка, бармен, офіціант та агент з організації туризму.

Також учасники зустрічі підписали меморандум про співпрацю на наступний рік.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?