Архів новин

Рівне вчиться у Львова, як робити на вулицях «зелену хвилю» | Газета 7 Днів

Рівне вчиться у Львова, як робити на вулицях «зелену хвилю»

05.07.2017 19:58
Переглядів:325

   Днями представники Львівавтодору розповідали в Рівному про свою «зелену хвилю» для трамваїв. Наші сусіди об’єднали в систему з розумним керуванням світлофори, і це дало можливість зменшити простій трамваїв на перехрестях у робочі дні на 18 відсотків, а у вихідні – на 21. Та і весь інший транспорт став минати перехрестя швидше.

   Вже той факт, що на, здавалося б, звичайну презентацію прийшли міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник із питань міського господарства Олексій Хмилецький, керівники дотичних до цього питання управлінь та комунальних підприємств, відповідальний представник поліції, одразу кілька депутатів, громадські діячі та журналісти, доводить, що питання це для нас на часі. Хоч рівненський дорожній рух – це не суцільний корок у години пік, на відміну від сусідів-львів’ян, та все одно тролейбуси, маршрутки та легковики щоденно ледь-ледь повзуть у центрі міста, намарно витрачаючи час, нерви пасажирів і шоферів та пальне на кількох проблемних вулицях. Тому міській владі з цим потрібно щось робити.

   – У нас не така ситуація, як у Львові, бо центр не старовинний, але є кілька вулиць, які нас просто заганяють в глухий кут, – каже Володимир Хомко. – Соборна, Степана Бандери, Грушевського. Додати ще два світлофори, що нас турбують (на перехресті колишньої Бахарєва і Князя Володимира, де весь час затори в пікові години, і коло виїзду швидкої на вулицю Чорновола), та й об’єднати все в «зелену хвилю», щоб пропускати транспорт якнайшвидше.

   Мер доручив відрядити до Львова делегацію з рівненських дорожників і комунальників, щоб вивчити тамтешню систему керування рухом у роботі. А далі – вирішити, чи ефективно буде запровадити аналогічну систему в нас.

   У скільки це обійдеться міській казні? Усе залежатиме від кількості об’єднаних у «зелену хвилю» перехресть. До того ж, Львів значною мірою сплатив за нововведення з коштів європейського гранту. Й тамтешні автодорівці пообіцяли навчити наших посадовців, як «підтягнути» іноземні гроші до Рівного.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?