Архів новин

Майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів | Газета 7 Днів

Майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів

07.07.2017 15:10
Переглядів:276

За І півріччя  2017 року платники податків Рівненщини  перерахували до Зведеного бюджету  2  мільярди 788 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш, ніж на 742  мільйони гривень перевищує  минулорічні показники.

Як повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області при цьому,  до державної казни  надійшло на  380  мільйонів гривень більше, або на 47 відсотків, до місцевих бюджетів перевищення  склало  363 мільйони гривень, або 30 відсотків.

«Такому результату ми завдячуємо, насамперед, нашим платникам податків, котрі розуміють наскільки важливо своєчасно здійснювати належні відрахування до бюджетів усіх рівнів. Інструменти адміністрування податкових платежів постійно вдосконалюються. Завдяки оновленню електронних сервісів, наші платники виконувати свої податкові зобов’язання  на більш високому технологічному рівнів. Однак, без  діалогу з платниками на партнерських засадах, вирішувати завдання з наповнення бюджетів було б надзвичайно складно», - підкреслив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?