Архів новин

На Рівненщині рятувальники нагадали громадянам правила безпечної життєдіяльності | Газета 7 Днів

На Рівненщині рятувальники нагадали громадянам правила безпечної життєдіяльності

10.07.2017 15:33
Переглядів:228

З метою організації та проведення агітаційно-масових заходів, що направлені на запобігання випадків загибелі людей у вогні та під час виникнення різного виду надзвичайних ситуацій, підняття рівня обізнаності населення вимогам правил безпечної життєдіяльності, 10 липня співробітниками  ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору на території Малошпаківської сільської ради.

Як повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС у Рівненській області в ході відпрацювання здійснені подвірні обходи житлових будівель, осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику, - самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки. Вищезгаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки.

Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області звертається до усіх мешканців Рівненського району з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?