Архів новин

Місто не захотіло давати гроші Укртелекому | Газета 7 Днів

Місто не захотіло давати гроші Укртелекому

13.07.2017 09:29
Переглядів:369

Укртелеком – структура приватна. Здавалось би, яке вона має право претендувати на кошти міського бюджету? Проте претендує. Чому? Та тому, що держава, з одного боку гарантуючи споживачам пільгових категорій знижки на послуги зв’язку, з іншого боку відмінила фінансування цих пільг.

Наприкінці минулого року Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу. З нього виключили статтю, якою передбачалося фінансування пільг на послуги зв’язку з Державного бюджету, і ці видатки віднесли до місцевих бюджетів. Саме тому Рівненська філія ПАТ «Укртелеком» стала бомбити Рівненську міську раду зверненнями про відшкодування витрат на послуги зв’язку, які надаються пільговим категоріям мешканців нашого міста.

Проте ці претензії на корені присікла постійна бюджетна комісія Рівнеради. Голова цієї комісії Олег Карпяк, коли питання слухалося на сесії Рівнеради, недвозначно заявив, що комісія проти цього нового напрямку витрат з міського бюджету. Його підтримали практично всі депутати. Було всього два голоси «за».

Звичайно, зрозуміти такий негативізм депутатів можна. Держава скидає на місцеві бюджети чим далі, тим більше тих турбот, які раніше були на її плечах. Разом з тим заручниками протистояння стають пільговики. Може статися, що їх просто зарахують до розряду боржників і відключать людям телефони.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?