Архів новин

Рятувальники перевірили свою готовність | Газета 7 Днів

Рятувальники перевірили свою готовність

17.07.2017 12:10
Переглядів:369

З метою підтримання постійної готовності до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації 17 липня  вогнеборці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини селища міського типу Млинів отримали спеціальне повідомлення «Увага! Збір-аварія».

Як повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС в Рівненській області за встановленим порядком, одразу після отримання такого повідомлення кожен рятувальник повинен терміново прибути до підрозділу та бути готовими до виконання спеціальних завдань. Як показала перевірка особовий склад виконуючи посадові інструкції оперативно відреагував на отриманий сигнал і виконав норматив «концентрації сил та засобів у місці збору» згідно встановлених часових термінів. Під час збору було перевірено комплектацію тривожних валіз особового складу. Відпрацьовано порядок роботи з аварійно-рятувальним інструментом. З особовим складом підрозділу проведено заняття по користуванню приладами хімічної розвідки та дозиметричного контролю, було проведено розгортання електрогенератора (джерела резервного живлення), а також відпрацьовано нормативи по вдяганню захисного костюму «ОЗК».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?