Архів новин

Рятувальники проводять профілактичні рейди | Газета 7 Днів

Рятувальники проводять профілактичні рейди

02.08.2017 14:10
Переглядів:443

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загорання лісів, торфовищ та сільгоспугідь. Основними причинами виникнення пожеж в екосистемах є сукупність погодних факторів та недотримання правил пожежної безпеки.

Хоча промислова зона АЕС не є місцем для відпочинку та й взагалі тут забороняється розводити багаття, пожежа може виникнути навіть від непогашеної цигарки, залишеної  промасленої або просоченої бензином, гасом або іншими горючими речовинами обтиральний матеріал чи навіть залишений на освітленій сонцем лісовій галявині осколок скла. 

Як повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС у Рівненській області з метою запобігання виникнення таких пожеж особовим складом відділення цивільного захисту 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області ведеться профілактична протипожежна пропаганда серед працівників ВП  «Рівненська АЕС», що працюють поблизу лісових масивів, які відносяться до промислової зони АЕС. Так через об’єктові засоби масової інформації проводяться радіобесіди та висвітлюються інформаційні статті в об’єктовій газеті «Енергія». Поряд з цими профілактичними міроприємствами в промисловій зоні  охороняємого  об’єкту  є проведення бесід з працівниками ВП «Рівненська АЕС» з врученням інформаційних памяток.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?