Де у Рівному завтра не буде світла? | Газета 7 Днів
Де у Рівному завтра не буде світла?
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
10 серпня з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія м. Рівне частково: Біла, Млинівська, провул.Робітничий, Чорновола, І.Волошина, провул.І.Волошина, Гранична, Міцкевича, Пластова, Пушкіна, Шопена.
10 серпня з 05:00 ранку до 10:00 ранку буде відсутня електроенергія м. Рівне частково: С.Петлюри, Соборна, Пересопницька, Г.Мазепи, Г.Сагайдачного, Поштова.
10 серпня з 08:00 до 18:00 буде відсутня електроенергія м. Рівне частково: Корненська, провул.Корненський, Ясенева.
7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.