Архів новин

Понад 691 мільйон гривень єдиного внеску сплачено у Рівному | Газета 7 Днів

Понад 691 мільйон гривень єдиного внеску сплачено у Рівному

16.08.2017 14:30
Переглядів:337

Єдиний  внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Від страхувальників Рівного з початку року до бюджету країни надійшло 691,1 млн. грн. єдиного внеску. За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, у порівнянні з минулорічним показником надходження єдиного внеску зросли на 211,1 млн. гривень. Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску – зростання фонду оплати праці, результати заходів щодо легалізації найманих працівників, адже, як відомо, цей внесок сплачується з легальних доходів. 

У податковій інспекції нагадують, що розмір мінімального страхового внеску  у 2017 році складає 704 грн. на місяць. Виключення – для платників єдиного податку першої групи. З 1 січня фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску - 352 грн. на місяць.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?