Архів новин

У рівненських комунальників новий сміттєвоз і сто контейнерів | Газета 7 Днів

У рівненських комунальників новий сміттєвоз і сто контейнерів

17.08.2017 09:43
Переглядів:412

Міське комунальне підприємство КАТП 1728, яке стабільно і без нарікань від мешканців вивозить сміття майже з половини території Рівного, останнім часом динамічно виростає в сучасну, з європейською культурою роботи сервісну структуру.

Позавчора тут демонстрували новий, придбаний за кошти міста сміттєвоз на базі перевіреного, надійного і невибагливого МАЗа, та 100 євроконтейнерів для збору сміття у дворах.

– У цього сміттєвоза місткість кузова – 18 кубічних метрів, тобто машина забере на полігон за раз вміст ста контейнерів. Машина ця економічна і сучасна. Колісна формула 4 на 2 зі спареними задніми колесами дає можливість максимально зберегти асфальт у дворах. І молодь із задоволенням іде у КАТП, щоб їздити на такій техніці. Машину ми купили в Києві, у виробника, за 2 мільйони 480 тисяч гривень, – розповів головний інженер КАТП 1728 Юрій Прокопчук.

– Міська рада на сесії в четвер розгляне пропозицію бюджетної комісії, щоб із коштів перевиконаного бюджету купити нам іще одну машину. Якщо пропозиція пройде, ми отримаємо ще один новий сміттєвоз, – сподівається директор КАТП 1728 Ростислав Кралюк.

Але й тепер у КАТП 1728 працює вже п’ять новеньких сміттєвозів. Роздільний збір сміття, коли папір, ПЕТ-пляшки, скло збирають в окремі гарні контейнери й відразу здають у приймальні пункти вторсировини, – це теж досягнення і «фішка» підприємства. І сміттєзвалювальний полігон, де захоронюють тверді побутові відходи з усього міста, теж перебуває в управлінні КАТП. Тим часом на «Санком», приватну фірму з іноземним капіталом, яка у Рівному вивозить сміття з 60 відсотків території, не меншає справедливих нарікань від мешканців і підприємців.

Чому ж, виникає питання, на обслуговування комунального підприємства не передадуть ще хоча б декілька районів міста, які неякісно обслуговує приватна фірма «Санком»?

– У Рівному напружена ситуація зі збором сміття в тій частині, що обслуговується «Санкомом». А це, на жаль, більша частина міста. Щоб замінити повністю «Санком», нам треба вкласти у справу вивезення з міста сміття ще 20 мільйонів гривень. Це для бюджету сума суттєва. Тому кошти виділятимемо поступово. Я вже доручив фінансистам знайти можливість купити ще щонайменше два сміттєвози наступного року, – пролив світло на ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. – Щоб справитися з територіями «Санкому», КАТП також потрібно додатково близько 1600 контейнерів для сміття. У березні будемо проводити в місті тендер з надання послуги вивезення твердих побутових відходів, то до того часу рівненське комунальне підприємство повинне стати ще потужнішим. Адже «Санком» не робить нічого, аби залишитися працювати в місті. Якщо ситуація не зміниться, будемо прощатися з цим підприємством.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?