Архів новин

На Рівненщині зростає кількість підприємців-спрощенців | Газета 7 Днів

На Рівненщині зростає кількість підприємців-спрощенців

23.08.2017 13:42
Переглядів:290

ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що станом на 1 липня свою діяльність на спрощеній системі оподаткування здійснювали понад  25 тисяч  фізичних осіб. Порівняно з початком року кількість спрощенців зросла  майже на 10 відсотків.

Найпопулярнішою серед «спрощенців» залишається друга група, на якій працює 12569 СГД, або майже 51% від загальної кількості підприємців - «єдинщиків», відповідно платниками третьої групи зареєстровано 7020 СПД, та першої 5488 СПД.

Нагадаємо, що з початку поточного року у законодавстві відбулися зміни, які стосуються платників єдиного податку. Зокрема, встановлено ставки єдиного податку для платників першої групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового року. Таким чином ставка єдиного податку для платників першої групи (до 10% прожиткового мінімуму) в 2017 році складає до 160,00 грн. (у 2016 році складала до 137,80 грн.). Строк сплати податку – до 20 числа поточного місяця.

Для платників другої групи залишено діючу прив'язку до розміру мінімальної заробітної плати. Тож ставка податку для платників другої групи (до 20% мінімальної заробітної плати) у 2017 році складає до 640 грн. (у 2016 році складала до 275,60 грн.). Рішеннями місцевих рад ставки можуть бути змінені.

«Спрощена система оподаткування — спеціальний податковий режим, запроваджений для зниження податкового навантаження та стимулювання малого підприємництва в Україні. Ця система оподаткування значно простіша з точки зору ведення бухгалтерського обліку, хоча має низку обмежень. Зокрема, законодавством передбачено дозволені для цієї системи оподаткування види діяльності, існують обмеження припустимого обсягу доходу та кількості найманих працівників. Та, не дивлячись на це, спрощена система оподаткування добре підходить для малого бізнесу, що і забезпечує її популярність, особливо серед підприємців.

Саме тому вона є оптимальною для відкриття власної справи і залишається найбільш затребуваною серед суб’єктів бізнесу. 

Кожен з цих людей працює та забезпечує свої родини, а багато з них також ще й надають роботу іншим громадянам. Підтримати їх, надати можливість працювати у стабільних умовах – головна мета всіх гілок влади, зокрема, державної фіскальної служби.»- зазначає начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?