Архів новин

Поліція охорони закликає рівнян бути пильними в святковий період | Газета 7 Днів

Поліція охорони закликає рівнян бути пильними в святковий період

23.08.2017 15:59
Переглядів:459

В період відзначення загальнодержавних свят зазвичай збільшується кількість правопорушень. У зв’язку з цим поліція охорони посилила чергові групи реагування в період 23-27 серпня по всій області.

Зокрема, в районних центрах та в місті Рівному близько 400 правоохоронців долучаться до патрулювання  під час проведення публічних заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня міста.
- Прохання до громадян, жителів міста та гостей, поставитись з розумінням до посилення заходів безпеки в області. Поліція охорони проводить системні профілактичні заходи, щоб забезпечити ваш спокій та цілісність вашого майна, - зазначив керівник Управління поліції охорони в Рівненській області, полковник 
Олександр Гаврилюк.

Працівники поліції охорони просять бути пильними та звертати увагу на підозрілі предмети та осіб і в разі небезпечної ситуації телефонувати на оперативні лінії «102», або «101». Про це повідомляє Управління поліції охорони в Рівненській області.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?