Архів новин

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Не залишати людину наодинці з бідою | Газета 7 Днів

Не залишати людину наодинці з бідою

31.08.2017 11:34
Переглядів:417

Яка б та біда не була: хвороба, каліцтво, стихійне лихо, втрата домівки, розлука з рідними, близькими. Саме в цьому вбачає своє гуманне призначення Український Червоний Хрест.

Щоб активізувати допомогу знедоленим, Червоний Хрест оголосив благодійну акцію «Милосердя».

Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста проводить цю акцію з 1 вересня по 17 жовтня цього року.

Її мета – привернути увагу суспільства до проблем уразливих категорій населення, внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД, туберкульоз. Інше важливе завдання – формування громадської думки на користь милосердя в дусі загальновизнаних принципів червонохресного руху.

Звертаємось до рівнян і всіх тих, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя до тих, хто поруч з нами і кого вік і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

Підтримайте, будь ласка, доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни га праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД та туберкульоз, потерпілих від стихійного лиха, аварій, катастроф.

Якщо ваші серця відкриті до співчуття і горе ближнього – це ваш біль, завітайте до Рівненської міської організації Товариства Червоного Хреста України (м. Рівне, вул. Соборна, 279; тел. 43-87-60, 63-54-87). Ми завжди готові прийняти від вас фінансову допомогу, продукти, одяг, взуття, засоби гігієни.

Рахунок для пожертв:

ПАТ «Укрсоцбанк», р/р 26007000006576, МФО 300023, код 02940316. Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста України. «Благодійний внесок».

Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста України

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?