Архів новин

Мер Рівного нагородив легендарного тренера | Газета 7 Днів

Мер Рівного нагородив легендарного тренера

04.09.2017 12:47
Переглядів:341

У Рівному ім’я Павла Леонтьєва давно стало легендою: 76-річний тренер із греко-римської боротьби, заслужений працівник фізичної культури і спорту України підготував десятки чемпіонів, майстрів спорту. А взагалі вихованців посеред рівнян із різних поколінь за п’ятдесят років тренерської роботи в Павла Васильовича було кілька тисяч.

З нагоди 50-річчя тренерської роботи міський голова Рівного Володимир Хомко вручив Павлу Леонтьєву Почесну грамоту міської ради, в якій відзначено високий професіоналізм, сумлінну працю й вагомий особистий внесок тренера у розвиток фізичної культури і спорту в місті Рівному. 

– Я знаю Павла Васильовича майже п’ятдесят років. Більш віддану своїй справі людину знайти важко. Безумовно, він користується повагою своїх вихованців та всієї спортивної громадськості міста. Мені дуже приємно, що в нашому місті є такий чудовий чоловік, від спілкування з яким я завжди отримую велике задоволення, – сказав Володимир Хомко про тренера-ветерана.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?