Архів новин

Рівненські безробітні стали кравцями | Газета 7 Днів

Рівненські безробітні стали кравцями

12.09.2017 10:06
Переглядів:368

Безробітні Рівного і Рівненського району обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Кравець». Після навчання майстри зможуть по-новому вибудувати стосунки із майбутніми замовниками, віднайти свій стиль і шарм, завоювати симпатії і прихильність клієнтів. Зацікавлені в кваліфікованих кадрах і роботодавці: вони постійно співпрацюють із навчальним закладом і щоразу підбирають кваліфікованих робітників із числа випускників.

У Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості після 8-місячного навчання майбутні кравці демонстрували свої вироби. Державна кваліфікаційна атестація підтвердила високі знання та відмінні кравецькі навички слухачів: на іспиті вони демонстрували кваліфікаційні вироби - спідниці, блузи, сукні, брюки, постільну білизну.

Майстер виробничого навчання Лілія Давидюк схвально відгукується про групу:

Слухачі були різні, і за віком, і за освітою, і за характерами, але усі прагнули навчатися. Із неприхованою гордістю кравчині демонстрували свої кваліфікаційні вироби. Дехто так захопився роботою, що здолав і складніші завдання навіть поза програмою. До того ж, слухачі постійно обмінювалися досвідом і знаннями, допомагали один одному у роботі.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко відмітила оригінальні і цікаві вироби для немовлят від Анни Ярути та унікальне дизайнерське рішення від Надії Козловської – у своїх моделях слухачка використала цікаві технології, поєднала різноманітні тканини.

Виробнича практика, яку слухачі проходили на рівненських швейних підприємствах та в ательє, дозволила їм познайомитися із реальним виробничим процесом, умовами роботи, новим колективом. Роботодавці позитивно відгукнулися про роботу слухачів та запропонували працевлаштування.

За словами Лілії Давидюк, найкраще вироби підготували Ірина Шепель, Ірина Пальчевська, Валентина Майлат, Олена Кравець. Кравчині продемонстрували якісну роботу: шви виконані акуратно, деталі оброблені гарно. До того ж, слухачі навчилися налаштовувати швейне обладнання, виконувати прості ремонтні роботи, адже вони відточували своє вміння на сучасному навчальному обладнанні – універсальних швейних машинках і оверлоках.

Приємною несподіванкою на ДКА стала робота Ірини Шепель – вишиванка. Виконана професійно і з особливою любов’ю  така сорочка стане окрасою жіночого гардеробу.

За результатами ДКА голова державної кваліфікаційної комісії Руслана Бодренко вручила слухачам свідоцтва державного зразка Вона побажала майбутнім кравчиням насолоди від роботи, вдячних клієнтів, цікавих ідей і успішного працевлаштування.

Ось такі вони – випускники РЦПТО ДСЗ – ініціативні,творчі, перспективні, кваліфіковані. Долучайтесь і ви до команди професіоналів - будуйте своє майбутнє разом із РЦПТО ДСЗ!

Довідково: професія – «Кравець», термін навчання – 8,3 міс., місце навчання – Олександрійське навчальне відділення РЦПТО ДСЗ.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?