Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Рівненські паломники побували в гетьманській столиці | Газета 7 Днів

Рівненські паломники побували в гетьманській столиці

10.10.2017 09:16
Переглядів:376

6 жовтня, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, паломницьким центром «Воскресіння» було організовано паломницьку поїздку до Батурина. Це місто є найяскравішою пам’яткою козацької доби, оскільки довгий час воно було резиденцією гетьманів Лівобережної України, зокрема Івана Мазепи, Пилипа Орлика і Кирила Розумовського.

Прибувши до Батурина рівненські паломники найперше відвідали місцеву Свято-Покровську церкву. Ця святиня дуже відома своїм минулим ще на території гетьманської столиці. За часів козацтва, храм був сповідальнею самого гетьмана Мазепи.

В цьому храмі було відслужено Божественну літургію, під час якої більшість прочан приступили до таїнств Сповіді і Причастя.

По завершенні літургії та трапези рівняни відвідали Цитадель Батуринської фортеці, яка являє собою відтворену козацьку фортецю, з гетьманським будинком в центрі.

Покидаючи територію Цитаделі рівняни також відвідали ще одну пам'ятку архітектури Батурина – Воскресенську церкву, яка побудована у 1803 році, одночасно з палацом Розумовського.

Наостанок паломники побували в триповерховому палаці останнього гетьмана України Кирила Розумовського, побудованого у 1799–1803 роках архітектором Чарльзом Камероном. Довгий час палац був у занедбаному стані, проте у 2003-2008 роках його реставрували і він набув свого теперішнього вигляду.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?