Архів новин

Дозволи на будівництво в центрі Рівного давав Київ, а їхню законність тепер визначає поліція | Газета 7 Днів

Дозволи на будівництво в центрі Рівного давав Київ, а їхню законність тепер визначає поліція

02.11.2017 13:39
Переглядів:1265

Йдеться про будівництво житлово-офісного приміщення на вулиці Гетьмана Мазепи. На це будівництво нарікали його сусіди, навіть ті, які живуть не через паркан від нього, а навпроти через дорогу. Люди приходили з пікетами і протестами на сесію Рівнеради й запевняли, що будівництво забирає їхній життєвий простір і руйнує водопровідно-каналізаційні мережі вулиці Мазепи.

Для вивчення питання створили тимчасову депутатську комісію, яку очолила депутат Людмила Туровська. Сьогодні на сесії вона оприлюднила висновки роботи комісії і показала товсту кіпу документів, яку вона зібрала з цього приводу. Власне до категоричного висновку комісія не прийшла. Людмила Валентинівна повідомила, що всі дозволи й експертні висновки належать київським дозвільним і експертним структурам. Зокрема й тим, що підпорядковані Мінрегіонбуду. Та й рівненська ДАБІ не знайшла порушення в будівництві. Людмила Туровська назвала цифри. Земельна ділянка, на якій споруджують будинок, має розмір понад 18 соток, а площа самої забудови становить 44% цієї ділянки, тоді коли максимально допустима площа забудови – 55 %.

Оскільки мешканці прилеглих будинків звернулися до Нацполіції, то нині з цього приводу порушено кримінальне провадження. Поліція проводить відразу три різноманітні експертизи щодо відповідності будівництва закону. Нацполіція у зв’язку з тим звернулася до комісії Рівнеради не робити жодних висновків, доки не буде завершено ці експертизи і прийнято рішення в кримінальному проводженні. Саме тому депутати Рівнеради погодилися з тим, аби припинити роботу тимчасової депутатської комісії з цього питання.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?