Архів новин

День української писемності та мови дружина Президента відзначила в «Острозькій академії» | Газета 7 Днів

День української писемності та мови дружина Президента відзначила в «Острозькій академії»

10.11.2017 09:19
Переглядів:853

У День української писемності та мови Марина Порошенко відвідала Національний університет «Острозька академія», що на Рівненщині. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Під час третьої платформи міжнародного проекту «Острог Forum-2017» йшлося про важливу роль української мови в національній безпеці України.

«На жаль, у наші дні українці страждають за свою рідну мову. У квітні 2014 року в анексованому Росією Криму вбили 16-річного Марка Іванюка з Рівненщини за те, що він спілкувався рідною мовою. Подібні трагедії, на жаль, були непоодинокими і на окупованому Донбасі», - розповіла дружина Президента, звертаючись до студентів та науковців.

Марина Порошенко наголосила, що мовне питання завжди було актуальним для нашої держави, а в часи спекуляцій з боку країни-агресора воно набуло особливої ваги. Тому спільним завданням має стати зміцнення престижу української мови.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?