Архів новин

Рівне заробило 10 мільйонів на відсотках з депозитів | Газета 7 Днів

Рівне заробило 10 мільйонів на відсотках з депозитів

16.11.2017 10:17
Переглядів:701

Міський бюджет виконується і перевиконується. Щомісяця – майже на 125 відсотків. Тому є змога розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах. Завдяки цьому до міської скарбниці додатково потрапило 10 мільйонів 96,5 тисячі гривень відсотків за банківськими депозитами. 

 

Взагалі ж перевиконання загального фонду бюджету за дев’ять місяців становить 161,9 мільйона гривень. Такий показник назвав начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга, коли міськвиконком слухав питання про виконання бюджету. Суми перевиконання міська рада встигла розподілити – в основному на капітальні видатки.

Звідки найбільше «капає» до бюджету, то це з податків із доходів фізичних осіб, які виконано за дев’ять місяців на 126,4 відсотка. Надійшов до міської казни і більший, ніж передбачалося, податок на прибуток з підприємств комунальної власності. Рівень виконання акцизного податку – 142,3 відсотка, єдиного податку – 125,8 відсотка тощо. 

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Основний підсумок – ми перевиконали бюджет майже на 162 мільйони гривень. Але обурює те, що держава постійно зазіхає на ці гроші. Я б дав Нобелівську премію тій людині, яка придумала термін «реверсна дотація». Хай би краще назвали речі своїми іменами: вилучення! І держава постійно змінює правила гри, і щоразу в більший бік. Наступного року замість визначених цього року 28 мільйонів мусимо віддати вже 56 мільйонів. Нам пропонують компенсувати пільгові перевезення вже не тільки в місті, а й за його межами. Загалом з міста, з усіх рівнян наступного року хочуть забрати 240 мільйонів гривень. Хіба нам нема куди подіти ці гроші? Нагадаю, що вулиця Шухевича з усіма «прибамбасами» – велосипедними доріжками і вимощеними бруківкою тротуарами – коштує 27 мільйонів. Ми могли б зробити 10 таких шикарних вулиць, а простіше – то й півміста. Розумію, що якусь частину заберуть. Але ж не міняйте правила гри щороку! Зафіксуйте і не міняйте, щоб кожне місто знало, на що воно може розраховувати. Бо який нам сьогодні резон розвивати на території міста виробництва, заробляти більше податків, якщо їх просто заберуть наверх?! Міста втрачають смисл розвиватися.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?