Архів новин

Аби влаштувати дитину до інтернату, потрібно пройти комісію | Газета 7 Днів

Аби влаштувати дитину до інтернату, потрібно пройти комісію

24.11.2017 09:54
Переглядів:1434

Якщо раніше батьки могли звернутися безпосередньо до інтернату і влаштувати туди свою дитину, то тепер потрібно зважати й на рішення комісії з питань захисту прав дитини.

– Дев’ятого серпня цього року Кабмін прийняв постанову, що внесла зміни до типового Положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад, – пояснює начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня. – Комісіям додали повноваження на розгляд заяв громадян щодо влаштування їхніх дітей в інтернатні заклади. Зокрема, передбачено, що заяви батьків недостатньо. Має бути з’ясовано, чи справді дитина має бажання навчатися в цьому закладі. Також комісія має з’ясувати причини, через які дитина не може навчатися в школі за місцем проживання. Важливо тепер і те, що погодження на влаштування дитини в інтернат має видаватись із зазначенням конкретного терміну перебування дитини в цьому закладі. Тобто, якщо дитина влаштовується в перший чи другий клас, це не означає, що вона має закінчити навчання в цьому інтернаті. Ми вже розглянули два звернення.

За словами Андрія Міщені, такі зміни покликані захистити насамперед дітей. Коли батьки віддають їх до інтернатних закладів, то наче перекладають усю відповідальність за їхнє життя і виховання на плечі держави. Іншими словами, виникає соціальне сирітство. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Бурдакова Татьяна Олеговна

Якщо немає розуміння з дитиною підлітком? І він хоче жити без мами. Я одинака мати. Як поступити? Дайте пораду.

7dniv.admin

Скільки років вашій дитині ? У вас син чи донька? Ви живете у Рівному?

Надія

Якщо в дитини девіантна поведінка,чи є можливість навчатись після 9 класу в інтернаті?

7dniv.admin

http://7d.rv.ua/news/2019-02-06/pidlitok-ne-hoche-zhyty-z-mamoyu

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 12 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?